ייעוץ כלכלי » ייעוץ כלכלי למשפחות » התייעלות בהוצאות

התייעלות בהוצאות

תחילת הדרך לרווחה הכלכלית של המשפחה

עד כמה אתם באמת יודעים כמה כסף מוציאה המשפחה שלכם בכל חודש?

עד כמה אתם בשליטה על ההוצאות השונות של המשפחה שלכם?

עד כמה אתם באמת מבינים בכל ענייני העמלות, הריביות והביורוקרטיה של הבנקים? עד כמה אתם באמת נמצאים עם האצבע על הדופק בכל הקשור לתשלומים חודשיים ולהוראות הקבע שלכם?

עד כמה אתם באמת בקיאים בכל נתוני הפנסיות והביטוחים השונים שלכם,

דמי הניהול והתשואות שהם מניבים?


רובנו המכריע מבין בכל הנושאים האלה פחות או יותר באותה מידה, והיא אינה גדולה, בלשון המעטה.

לשמחתנו, הפתרון למצב אינו מסובך או יקר והוא זמין ונגיש לכל אחד ואחת מאיתנו והוא נקרא ייעוץ כלכלי למשפחות.


חשוב לדעת שחלק מהותי בפתרון הזה הוא תהליך ששמו התייעלות בהוצאות ולמזלכם – זהו אחד הנושאים שאנו בקיאים בו.

התייעלות בהוצאות הוא תהליך שבא “לעשות סדר” בכל התנהלות כספית, בין אם של העסק או המשפחה, שיכולה להיחשב כ”יחידת רווח והפסד” לכל דבר. בתהליך זה, כחלק מייעוץ לכלכלת המשפחה, בוחנים את סך ההכנסות מול סך ההוצאות ומנסים לחסוך היכן שאפשר, באופן מושכל ומחושב.

תהליך ייעוץ כלכלי משפחתי אצלנו

1

בחינת ההוצאות המשפחתיות

2

תקציב משפחתי לטווח ארוך וקצר

3

התייעלות משפחתית

4

כלים ומעקב שוטף לתהליך

אנחנו יודעים שגם לכם נמאס מחוסר הידיעה והשליטה על ההתנהלות הכספית שלכם.
כל מה שאתם צריכים לעשות זה לרצות להתחיל את השינוי ולהתמיד בו

עד שתגשימו את חלומותיכם. הצטרפו למאות המשפחות שכבר מתנהלות אחרת ונהנות מרווחה כלכלית.

התייעלות בהוצאות – קווים לדמותו של התהליך

תהליך נכון ויעיל של התייעלות בהוצאות בנוי משלושה שלבים עיקריים, כפי שנעשה כאן, ב’שיערוך’:


השלב הראשון

הוא בעצם בחינת מערך האשראי וההוצאות המשפחתי בכל חשבונות הבנק וכרטיסי האשראי, כחלק מההתייעלות הכלכלית של המשפחה. אנחנו ב’שיערוך’ נכנסים לעובי הקורה בבחינה זאת ומגיעים עד לרמת עלות הפעולה הבודדת בחשבון הבנק. לאחר קבלת תמונת המצב, אנו מתחילים בתהליך של הסדרה והוזלה של כל מערך זה, כולל הכל: חסכונות, פיקדונות, דמי ניהול, ריביות, עמלות, עלויות ספקים שונות ועוד אלמנטים בתקציב המשפחתי.

רובנו אינם מודעים לאפשרויות בהן ניתן לחסוך לא מעט כסף, ואפשרויות אלה רבות: החל מהוזלת התשלומים החודשיים לחברות הסלולר, האינטרנט, הכבלים או הלוויין, דרך הקטנת ההוצאות על עמלות הבנק, הריביות ועוד וכלה בביטול עסקאות לא נכונות מבחינה כספית, ביטוחים מיותרים או כפולים, הוראות קבע ישנות ונשכחות וכדומה.

השלב השני

לאחר זיהוי סך כל ההוצאות של המשפחה ומיצוי כל אפשרויות ההוזלה שלאותן הוצאות, אנו ב’שיערוך’ עוברים לשלב הבא והוא ביסוס וניהול תקציב משפחתי בטווח הקצר והבינוני. בתהליך זה נטפל בכל מסגרות האשראי, ההלוואות, תכניות החיסכון, תיקי ני”ע ופיקדונות שונים כדי למזער גם כאן את העלויות.


במקביל, אנו מגדירים את סכום ההוצאה החודשית למשפחה, בהתאם להכנסותיה וליעדיה הכספיים ומתחילים לעקוב אחר עמידתכם בתקציב החדש.

השלב השלישי

שלב זה הוא למעשה התהליך העמוק והמשמעותי ביותר משום שהוא מתעסק בניסיון של התייעלות בהוצאות הגדולות ביותר של כלכלת המשפחה: בדיקת זכאות להחזרי מס, אפשרויות למחזור משתלם של המשכנתה, בחינת מערך הפנסיות, הביטוחים והקרנות השונות.


התייעלות בהוצאות היא דרך חיים

ככל שתהליך הליווי של ‘שיערוך’ יילך ויתקדם, תוכלו להרגיש את השינוי בהסתכלות שלכם ובגישתכם לכל ההתנהלות הכספית של כלכלת המשפחה שלכם. על מנת לשמור על התנהלות תקינה ולאורך זמן, אנו ב’שיערוך’ מטמיעים עקרונות של התנהלות כספית נכונה, שכוללים בין היתר, עמידה בתקציב המשפחתי, חינוך לחיסכון ולמודעות של כל בני המשפחה, התמודדויות נכונות עם הוצאות בלתי מתוכננות ועוד.

ייעוץ כלכלי למשפחות - שעובד מהיום הראשון!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

אין ספק שהידע שאנו מעניקים ללקוחותינו הוא רב ויקר, אך ללא שיתוף פעולה מלא מצד הלקוחות, התהליך לא יישא פרי ולא יראה תוצאות,

בטח שלא לטווח הארוך. לכן, אנו מעניקים ליווי והכוונה שוטפת לאורך כל השלבים ואף לאחריהם, שימשיכו את תהליך ההעצמה והגדילה שנעבור ביחד.

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם