ייעוץ כלכלי » ייעוץ כלכלי למשפחות » בחינת ואחזור או מחזור משכנתה

בחינת ואחזור או מחזור משכנתה

אין סיבה להיתקע עם משכנתה לא טובה

כנראה שהמשכנתה שלקחתם או שאתם מתכננים לקחת היא ההלוואה הגדולה ביותר שתיקחו במהלך חייכם – ובטוח שגם הארוכה ביותר.

במשכנתה לא נוגעים, לא?

כאן כנראה נעוצה התפישה המוטעית, שאין לה שום אחיזה במציאות, שגורמת לרובנו להאמין שמשכנתה זה “לכל החיים”, או לפחות עד תום החזרת כל התשלומים, שבדרך כלל מתפרשים לאורך עשרות שנים, בהתאם לתנאי לקיחת ההלוואה, לשמחתכם, המציאות רחוקה מכך.

תהליך ייעוץ כלכלי משפחתי אצלנו

1

בחינת ההוצאות המשפחתיות

2

תקציב משפחתי לטווח ארוך וקצר

3

התייעלות משפחתית

4

כלים ומעקב שוטף לתהליך

ייעוץ כלכלי למשפחות - שעובד מהיום הראשון!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

כל משכנתה שווה בדיקה

תחשבו על זה לרגע בצורה הגיונית – האינטרס של הבנק שהציע לכם את המשכנתה הוא ברור.

המטרה שלו היא לתת לכם את ההצעה הטובה ביותר והכדאית ביותר עבורו! אל תטעו לחשוב לרגע אחד שיועץ המשכנתאות בבנק, ולא משנה באיזה בנק, חושב עליכם או על טובתכם.

 

זכרו, כל שקל עודף שתשלמו הוא רווח נקי של הבנק וכל שקל שתחסכו הוא הפסד של הבנק.

 

לעתים קרובות ההבדלים בין משכנתה איכותית, שנבנתה על ידי יועץ מקצועי וניטרלי לאחר תהליך ייעוץ פיננסי מוסמך, מקיף ומקצועי לבין משכנתה שהומלצה על ידי הבנק, עלולים להסתכם בשורה התחתונה במאות אלפי שקלים.

 

הסיבה העיקרית לכך היא בעיקר בשל אורכה הארוך במיוחד של החזר הלוואת המשכנתה. כל הפרש קטן שמצטבר לאורך עשרות שנים עלול להסתכם בסוף התהליך בכסף רב אותו יכולתם לחסוך.

 

בנוסף, גם אם לקחתם משכנתה מצוינת בתנאים אופטימליים, שנבנתה על ידי יועץ ניטרלי ומקצועי – התנאים הם אופטימליים לאותו היום! במקרים בהם לאחר כמה שנים התבררה אותה משכנתה “אופטימלית” כמשכנתה לא טובה בעליל הסיבות האפשריות לכך הן: שינויים בשערי הריבית במשק, שינוים בקצב האינפלציה ועוד.

 

עליכם לזכור, משכנתה היא מוצר פיננסי אותו יש לבחון מידי תקופה ביחס למחירי השוק (שערי ריבית, מסלולים, הצמדה וכו’) בדיוק כפי שצריך לבחון תיק ניירות ערך מדי תקופה בהשוואה לשוק הרלוונטי שלו.

כאן נכנס לתמונה הליך שמאפשר בעצם לתקן משכנתה גרועה שנלקחה. להליך זה קוראים ‘מחזור משכנתה’. את ההליך הזה ניתן לבצע בבנק שבו נלקחה המשכנתה במקור או בכל בנק אחר. ייעוץ לגבי כדאיות מחזור המשכנתה הוא חלק בלתי נפרד מתהליך מהייעוץ הכלכלי שלקוחותינו מקבלים כאן ב’שיערוך’.

 

אנו בוחנים את תנאי המשכנתה שלכם ובודקים האם הם אטרקטיביים – גם בראייה עכשווית וגם בראייה עתידית, עד כמה שניתן לחזות. לפי תוצאות הבחינה אנו מנתחים עד כמה אותה משכנתה מתאימה לכם וליכולתכם הפיננסית, הנוכחית והעתידית.

 

כחלק מהייעוץ הכלכלי שאנו מעניקים בתחום המשכנתאות אנו בוחנים יחד את שלל הפרמטרים מהם נבנה אופי המשכנתה: שיעור הריבית במשק, שיעור הריבית של בנק ישראל, מדד המחירים לצרכן ועוד.

 

רק יועץ פיננסי מומחה ובלתי תלוי יידע לקחת את כל הנתונים הללו ולהבין מהם אלו תנאי משכנתה הם הכדאיים ביותר עבורכם.

קצת קשה להאמין אבל בדרך כלל עדיין משתלם לעבור תהליך של מיחזור משכנתה גם אם כלול בו תשלום קנס יציאה ממשכנתה קיימת.

בדרך לדירה עוצרים לקחת משכנתה, אבל בצורה חכמה

משכנתה היא כלי פיננסי חשוב, שמאפשר לנו להגשים את החלום שברכישת הבית שכל כך רצינו.

 

כפי שאמרנו בתחילת הדברים, זאת הלוואה גדולה מאוד ולכן בשום מקרה אסור להקל בה ראש ולו לרגע אחד.

 

כל הבדל קטן בסכומים ובאחוז הריביות יכול להתבטא בהבדלים של עשרות ואף מאות אלפים שקלים. למזלנו שום משכנתה לא חקוקה בסלע ולכן כדאי ורצוי לבחון כל משכנתה ובמקרה הצורך למחזר אותה ולשנות את תנאי הלוואת המשכנתה לתנאים טובים יותר.

 

אין לנו ספק שהפחד מההתעסקות בנושא הזה הוא גדול. אנו מבינים מאין פחד זה בא וברור לנו גם למה, אבל לנו יש את הפתרון המצוין לכל מי שחושש מתהליך זה. אנו נשמח ללוות אתכם בתהליך לקיחת או מחזור המשכנתה שלכם וביחד נמצא את הדרך שבסופה גם אתם תוכלו לשלם הרבה פחות על החזר אותה הלוואה משמעותית.

אם גם אתם רוצים למצוא את המשכנתה הטובה ביותר עבורכם או למחזר לאחת כזאת – הצטרפו למאות המשפחות שכבר משלמות פחות בכל חודש

בזכות משכנתה שמתאימה להם בצורה אופטימלית וחוסכים עד מאות אלפי שקלים על ההחזר המשכנתה.

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם