פיתוח עסקי

המשימה החשובה ביותר של כל עסק קיים

אל תנוח על זרי הדפנה הקמלים…

בעסקים כמו בעסקים, מי שלא מתקדם – הולך אחורה. כבעל עסק אתה בוודאי מבין את הצורך של העסק שלך להתפתח, להמציא את עצמו מחדש מעת לעת, לשמור על גמישות ולהגיב לשינויי המתחרים, לדרישות השוק והלקוחות המשתנות, ליצור שיתופי פעולה ומיזמים חדשים לקידום העסק ועוד פעולות בסגנון.

 

צורך זה איננו בחזקת מותרות אלא הכרח וחובה שחיוניים להישרדות ולצמיחה של העסק. למעשה, זהו תהליך אבולוציוני לכל דבר: כמו שבטבע מי שאינו מסתגל לתנאים המשתנים של האקלים, הקרקע וכדומה – לא ישרוד, אותו דבר קורה גם בעולם העסקים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום

אני מזמין אתכם לעשות ביחד איתי תיקון כלכלי לעסק שלכם, שיחזיר לכם את השליטה הכלכלית על העסק ושיצעיד אתכם לעבר עתיד כלכלי מוצלח ומובטח.

תהליך ייעוץ כלכלי עסקי אצלנו

בניית תזרים מזומנים המשקף מציאות
חיסכון בהוצאות השוטפות בעסק
בניית תוכנית עבודה שנתית
מזעור הוצאות המס ובדיקת תמחור

אז מה זה בעצם 'פיתוח עסקי'?

אתה חייב להיות עם האצבע על הדופק ולא להוריד את הרגל מהגז. המהלך המתואר למעלה נקרא ‘פיתוח עסקי’ ואנחנו ב’שיערוך’ מבינים בדיוק בתחום זה על כל היבטיו: ליווי, ייעוץ, התנעה והוצאה לפועל של מהלכים אלה.

 

פיתוח עסקי הוא השם הכולל לכלל הדרכים הקיימות על מנת לקדם את העסק שלך: כיבוש שווקים וגיוס לקוחות חדשים, גיבוש רעיונות על פיתוח מנועי צמיחה חדשים לעסק ועוד. מה שרוב בעלי העסקים לא יודע הוא שפיתוח עסקי נכון מתייחס בעיקר להסתכלות רוחבית על תכונות ומשאבי העסק, הקיימים והעתידיים, ורותם אותם באופן מיטבי לטובת צמיחה עסקית ולהשגת יתרון יחסי בקטגוריה או בשוק.

 

הרעיונות שיכולים להיחשב בתור פיתוח עסקי הם: יצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים, ביצוע ניתוחים ומחקרי שוק ובאמצעותם לגבש חשיבה על כיווני שיווק חדשים, תחומים חדשים, מוצרים חדשים, רכישות ומהלכים פיננסיים אחרים. הניסיון שלנו ב’שיערוך’ הוא רב וכולל מאות עסקים שונים, אותם ליווינו אותם בתהליכי פיתוח עסקי.

 

בתחילת התהליך אנו מגדירים ביחד עם הלקוח את מטרות המהלך, מאפיינים את קהלי היעד החדשים או הקיימים ולאחר איסוף כל המידע הזה אנו מתווים את קווי היסוד של התכנית העסקית למהלך ומבינים ביחד אילו אפיקי שיווק יביאו לתוצאות הטובות ביותר לעסק. לאחר שלב זה מתחיל שלב ההוצאה לפועל. אנו כמובן נלווה, נייעץ, נניע, נבנה ונתמוך לאורך כל התהליך, עד להשגת המטרות והיעדים.

פיתוח עסקי - עבודה במשרה מלאה

הארגונים הגדולים מבינים את חשיבותו המהותית של הפיתוח העסקי ולכן הם מעסיקים בעלי מקצוע מנוסים בתחום זה. בעסקים קטנים ובינוניים מוטלת האחריות על גיבוש והתנעת תהליך של פיתוח עסקי בעיקר עליך, בעל העסק. אז את העובדה שזהו מהלך חשוב מאין כמוהו אתה בטוח מבין, אבל למה לך לעשות את זה לבד?

 

באפשרותך לנצל את כל הידע והניסיון שלנו כדי להגדיל משמעותית את רווחיות העסק שלך ועל הדרך גם להטמיע תרבות ארגונית נכונה, חכמה ורצינית.

 

אם גם אתה רוצה שהעסק שלך יתקדם למקומות הנכונים ביותר עבורו וימשיך לגדול, לצמוח ולהתפתח ולהביא לך יותר ויותר
רווחים – אל תהסס וצור עמנו קשר.

תן לנו לעזור לך לתכנן ולבנות את המהלך, לגבש ולנסח את התכנית העסקית וכמובן להתניע ולהוציא לפועל את המהלך הזה לכל אורכו. אנו מזמינים אותך להצטרף למאות העסקים שכבר עשו את השינוי ומתפתחים לכיוונים חדשים ורווחיים יותר.

ייעוץ כלכלי לעסקים - קחו שליטה על העסק!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם