ייעוץ כלכלי » ייעוץ כלכלי לעסקים » אשראי חוץ בנקאי

אשראי חוץ בנקאי

כל הדרכים להשיג מימון ואשראי נוסף לעסק שלך

גיוס כספי מדינה, קרנות או כספי ערבויות

הלוואות אינן בהכרח נחלתן של עסקים שנקלעו לקשיים פיננסיים. לעתים, גם עסקים שמתנהלים היטב זקוקים למימון עסקי נוסף, שבאותו רגע נתון ידם אינה משגת. הסיבות לכך יכולות להיות רבות: השקעות, רכישת כלים או מכשירים חדשים על מנת להגדיל את המחזור העסקי, מעבר למשרד או מפעל גדול יותר ועוד כהנה וכהנה.

ייעוץ כלכלי לעסקים - התהליך שלנו

1

בניית תזרים מזומנים המשקף מציאות

2

חיסכון בהוצאות השוטפות בעסק

3

בניית תוכנית
עבודה שנתית

4

מזעור הוצאות המס ובדיקת תמחור

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום

אני מזמין אתכם לעשות ביחד איתי תיקון כלכלי לעסק שלכם, שיחזיר לכם את השליטה הכלכלית על העסק ושיצעיד אתכם לעבר עתיד כלכלי מוצלח ומובטח.

הלוואות חוץ בנקאיות – נפרדים מהתלות בבנק

בניגוד לתפישה הרווחת, הבנקים, מקור הכסף הראשון שעולה לראש, אינם תמיד מאפשרים לבעלי העסקים לגייס את מלוא היקף אשראי לו הם זקוקים. למעשה, חלק לא מבוטל מבעלי העסקים אינם יכולים לגייס את מלוא המימון הנדרש להם מהבנקים עימם הם עובדים.


הסיבות לכך הן רבות: חוסר או היעדר ביטחונות מספיקים, היעדר רווחיות מתאימה, היעדר כושר החזר חודשי, עבר בנקאי בעייתי, או שפשוט מדובר בעסק חדש שחסר לו הוותק הנחוץ על מנת לקבל את אותו אשראי.


במקרים כאלה לא הכל נואש – קיימים אפיקים חלופיים להשגת את ההון לו העסק נדרש: קרנות פרטיות כגון קרן השתלמות, קרנות בנקאיות, ממשלתיות בערבות מדינה, שיכולות להעניק אשראי חוץ בנקאי לעסקים.

הדרך להשגת אשראי חוץ בנקאי מתחילה כאן

אם העסק שלך זקוק לאשראי והבנק שלך כבר הביע את חוסר רצונו לעזור לך בנושא, הגעת למקום הנכון. אנו ב’שיערוך’ בעלי ניסיון רב ומרשים בהשגת אשראי חוץ בנקאי ומימון עסקי ללקוחותינו. כל מה שצריך בדרך כלל זה לעמוד במספר קריטריונים , להכין תכנית עסקית ולמלא מספר שאלונים מקיפים לגבי העסק, התנהלותו ובעליו.

אחד היתרונות המשמעותיים של אשראי מסוג זה הוא שמימון זה ניתן בדרך כלל ללא ביטחונות, למעט ערבותו האישית של נוטל ההלוואה, הווה אומר – הבעלים של העסק.

כאמור, זהו פתרון מצוין לעסקים שנמצאים במצוקת אשראי או תזרים, שאותה אינם מסוגלים לפתור באמצעות הון עצמי או אשראי בנקאי. עד כאן הכל נראה טוב, יפה וקל – אך זאת אינה בדיוק המציאות. קיים עוד פרמטר עיקרי וחשוב בתחום זה והוא מידת הניסיון ושיעור ההצלחה של עורך הבקשה.

כאן אנחנו ב’שיערוך’ נכנסים לתמונה לטובתך. אנו גאים בנתונים המרשימים שלנו: כל בקשה שחברת ‘שיערוך’ הגישה אושרה במלואה או בחלקה.

כל הניסיון שלנו נרתם להצלחתך

כמעט כל עסק נזקק מדי פעם לדחיפה או לתמריץ פיננסי בצורת אשראי נוסף וגיוס כספים שיעזרו לו לצאת מקשיים או על מנת לבצע את אותה קפיצה במחזור שתיקח אותו לרמת התנהלות אחרת ורווחית יותר.

 

אם העסק שלך זקוק לאשראי חוץ בנקאי או גיוס כספים נוסף, אם נקלעת למצוקת תזרים והבנק אינו מוכן לעזור לך – אתה מוזמן לפנות אלינו ולהצטרף למאות בעלי העסקים שנמנים עם קהל לקוחותינו, שנהנו מגיוס מוצלח ויעיל, באמצעות הידע הרב שלנו בתחום ובזכות הניסיון המוכח והמוחלט שיש ברשותנו.

ייעוץ כלכלי לעסקים - קחו שליטה על העסק!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם