ייעוץ כלכלי » ייעוץ כלכלי לעסקים » בדיקה תמחירית ושיפור היעילות העסקית

בדיקה תמחירית ושיפור היעילות העסקית

החישוב הנכון שיבטיח את הצלחת העסק שלך!

הכל מתחיל (ובמקרה הרע גם נגמר…) בתמחור

ראשית, הנה עובדה חשובה מאין כמוה: מרבית העסקים שנסגרים בישראל נסגרים עקב בעיית רווחיות.

 

אתה אולי אומר לעצמך שזאת עובדה די ברורה מאליה – עסק שאינו מרוויח, סופו להיסגר. אבל מאחורי נתון זה עומדת בעיה מהותית מאוד שבאה לידי ביטוי ברווחיות נמוכה או אף בהפסד והיא התנהלות לקויה בתחום המערך
של התמחור העסקי.

ייעוץ כלכלי לעסקים - התהליך שלנו

1

בניית תזרים מזומנים המשקף מציאות

2

חיסכון בהוצאות השוטפות בעסק

3

בניית תוכנית
עבודה שנתית

4

מזעור הוצאות המס ובדיקת תמחור

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום

אני מזמין אתכם לעשות ביחד איתי תיקון כלכלי לעסק שלכם, שיחזיר לכם את השליטה הכלכלית על העסק ושיצעיד אתכם לעבר עתיד כלכלי מוצלח ומובטח.

הרווח, ההפסד והתמחור הנכון שביניהם

פעמים רבות בעלי עסקים לא מחשבים נכון את מבנה העלויות הכולל של העסק. עלויות אלה מורכבות מהוצאות משתנות שתלויות במרבית המקרים בהיקף הייצור, דוגמת חומרי גלם בעסקי מזון ומשקאות, בשילוב כמובן, של ההוצאות הקבועות של העסק דוגמת שכירות, ארנונה וכדומה). כאן ברוב המקרים מתרחש תמחור שגוי, שמביא בסופו של דבר את העסק להפסד מצטבר ואף לקריסה.

 

תרחישים כאלה ניתן לפתור בנקל באמצעות בחינה מחודשת של מערך התמחור העסקי. בחינה שנעשית כאן ב’שיערוך’, במסגרת התהליך שלקוחותינו עוברים עמנו.

תהליך הבדיקה התמחירית שאנו מבצעים כאן מורכב מכמה בחינות וניתוחים. התהליך בודק מספר פרמטרים והתנהגויות עסקיות. מניסיוננו אנו יודעים לומר שפעמים רבות בעלי העסק שפנו אלינו אינם מחשבים את עלות שכרם כעובדים ומתייחסים אל נתון זה כרווח. זוהי שגיאה ברורה ואף בוטה.

 

כאן חשוב לעשות סדר בהגדרות: רווח מוגדר כיתרה שנותרת לבעל העסק לאחר ששולמו כל ההוצאות והמשכורות, כולל המשכורת הראויה לבעל העסק, כלומר משכורת לעובד תיאורטי שייקח על עצמו את כל האחריות המוטלת כיום על כתפי בעל העסק: גיוס לקוחות ושיווק, גבייה, תפעול, ממשק מול הרשויות, רואה חשבון, בנקים, ספקים ועוד.

 

תחת הגדרה זו חלק ניכר מהעסקים העצמאיים כלל אינם רווחיים. כאן חייבת להיות התערבות מקצועית עסקית רצינית ושקולה שמבינה בכל תורת התמחור וההתנהלות הפיננסית של עסקים.

 

אנו ב’שיערוך’ מומחים בתחום זה ובעלי ידע וניסיון רב-שנים בנושא. אנו גאים לומר שמאות עסקים הצליחו לבנות מערך תמחור עסקי נכון וראוי בעקבות הייעוץ והליווי שלנו ויצאו מהסטטיסטיקה העצובה של עסקים שנסגרים או נקלעים לקשיים.

וזאת רק ההתחלה...

תהליך הבדיקה התמחירית של העסק שלך הוא ללא ספק, כאמור, אחת מאבני הבניין החשובות ביותר להפיכת עסק לא רק למצליח – אלא גם לרווחי. חשוב לזכור שנושא זה הוא נושא דינמי, שמושפע מתנודות שונות בשוק.

מערך התמחור של העסק עלול להשתנות לא פעם עקב מגוון סיבות: התייקרות חומרי גלם, שינוי תהליכי עבודה, החלפת ספקים או שינוי אריזות ועוד נתונים רבים – כל עסק ומספריו שלו. לכן אנו מחייבים את לקוחותינו לבחון את מערך התמחור שלהם באופן שוטף על מנת למנוע הפתעות לא נעימות, שאותן הם יכולים לחסוך בעזרתנו בקלות.

אנו יודעים ששיתוף פעולה מלא מצד אותם הלקוחות יראה תוצאות, באופן בטוח – ולטווח הארוך.

לכן, הליווי וההכוונה השוטפת שאנו מעניקים אמורה להמשיך ולשמור על העסק מלעשות טעויות תמחור כאלה ואחרות בעתיד.
אנו נתניע את התהליך, נערוך את הבדיקות הרצויות והכי חשוב – נעזור לך להתמיד.

אם גם אתה רוצה שלעסק שלך יהיה מערך תמחור נכון ומחושב – אל תהסס וצור עמנו קשר. אנו בטוחים שתגלה כמה עובדות חדשות בקשר לעסק שלך, שיוכלו לעשות סדר בהתנהלות הכלכלית שלו ושיובילו לעלייה ברווחיות שלו.


הצטרף למאות העסקים שכבר מתנהלים אחרת ושינו את מאזן הרווחיות שלהם.

ייעוץ כלכלי לעסקים - קחו שליטה על העסק!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם