ייעוץ כלכלי » ייעוץ כלכלי לעסקים » התייעלות כלכלית וצמצום עלויות בעסק

התייעלות כלכלית וצמצום עלויות בעסק

קודם כל – עושים סדר בתוך העסק!

תהליך התייעלות כלכלית של העסק שלך מתחיל כאן

פני בחינת התמחור, המעקב המדוקדק אחר תזרים המזומנים, ניתוח הפעילות השיווקית-אסטרטגית וכל שאר הבדיקות המעמיקות והרציניות – כדאי להתחיל דווקא עם הבדיקות הבסיסיות על מה בדיוק העסק שלך מוציא כסף, ברמה החודשית או השנתית.

 

אנו מבטיחים לך שתופתע לגלות כל מיני הוצאות מיותרות, שהעסק שלך ממש לא צריך להשקיע בהן אפילו שקל אחד נוסף.

ייעוץ כלכלי לעסקים - התהליך שלנו

1

בניית תזרים מזומנים המשקף מציאות

2

חיסכון בהוצאות השוטפות בעסק

3

בניית תוכנית
עבודה שנתית

4

מזעור הוצאות המס ובדיקת תמחור

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום

אני מזמין אתכם לעשות ביחד איתי תיקון כלכלי לעסק שלכם, שיחזיר לכם את השליטה הכלכלית על העסק ושיצעיד אתכם לעבר עתיד כלכלי מוצלח ומובטח.

שלוש ארבע - מתייעלים!

מסתבר שחוסר המודעות שלך לכל מיני עלויות בעסק עולה לך לא מעט כסף. בסופו של דבר אין שום סיבה שתבזבז על כך את הכסף של העסק שלך, שאותו יכולת להשקיע בצורה חכמה יותר בנושאים אחרים שיוכלו גם להביא לך ולעסק שלך רווח.

 

תהליך ייעול והוזלת העלויות בעסק בא “לעשות סדר” בהתנהלות הכספית של העסק שלך, ובוחן את תפקודו כיחידת רווח והפסד לכל דבר. בתהליך זה, כחלק מליווי וייעוץ כלכלי לעסק, אנו נבחן ביחד את כלל מערך ההוצאות וננסה לחסוך היכן שאפשר, באופן מושכל ומחושב, כחלק מהתהליך הנכון של התייעלות כלכלית וצמצום עלויות ובהוצאות העסק שלך.

 

ראשית, נבחן את מערך האשראי וההוצאות העסקיות בכל חשבונות הבנק וכרטיסי האשראי העסקיים. כחלק מההתייעלות העסקית, אנחנו ב’שיערוך’ נכנסים לעובי הקורה בבחינה זאת ומגיעים עד לרמת עלות הפעולה הבודדת בחשבון הבנק.

 

לאחר קבלת תמונת המצב, אנו מתחילים בתהליך של הסדרה והוזלה של כל מערך זה, כולל הכל: דמי ניהול, ריביות, עמלות, עלויות ביטוחים שונים, עלויות ספקים שונות ועוד אלמנטים רלוונטיים בתקציב העסקי.

היכן אפשר לצמצם עלויות

קיימות אפשרויות בהן ניתן לחסוך לא מעט כסף, ולצמצם עלויות של שירותים רבים: החל מהוזלת התשלומים החודשיים על הטלפון הקווי, חברות הסלולר, האינטרנט ועוד, דרך הקטנת ההוצאות על עמלות הבנק, הריביות ועוד וכלה בשינוי מבנה האשראי, למשל – זאת טעות להחזיק פיקדון בריבית אפסית כנגד מסגרת אשראי יקרה.

 

בנוסף, נבחן את הוצאות הביטוח של העסק ונטפל לעומק בחסכונות הפנסיוניים שלך ושל עובדיך. לצערנו ועל אף ניסיוננו רב השנים, טרם נתקלנו בעצמאי שיש לו חסכונות פנסיוניים מספקים, שיוכלו לשמר לו את רמת החיים הנוכחית אליה התרגל, גם לאחר הפרישה.

 

לאחר זיהוי סך כל ההוצאות של העסק ומיצוי כל אפשרויות במקומות בהם ניתן לבצע צמצום עלויות, אנו ב’שיערוך’ עוברים לשלב הבא והוא ביסוס וניהול תקציב עסקי המבוסס על תוכנית עסקית ראויה, שגם אותה נבנה ונערוך יחד. בתהליך זה נטפל בכל מסגרות האשראי, ההלוואות, תכניות החיסכון, והפיקדונות השונים כדי למזער גם כאן את העלויות. במקביל, להגדרת התקציב העסקי החדש, בהתאם להכנסותיו וליעדיו הכספיים נתחיל לעקוב אחר עמידת העסק בתקציב החדש.

התייעלות כלכלית היא דרך חיים

ככל שתהליך הליווי שלנו יתקדם, תוכל להרגיש את השינוי בהסתכלות שלך ובגישתך לכל ההתנהלות הכספית של העסק. על מנת לשמור על התנהלות תקינה ולאורך זמן, אנו ב’שיערוך’ מטמיעים עקרונות של התנהלות כספית נכונה, שכוללים בין היתר, מעקב אחר העמידה בתכנית העסקית שכוללת ניהול תקציב נכון, חינוך להתנהגות והתנהלות חסכונית ולמודעות של כל העובדים בעסק, התמודדויות נכונות עם הוצאות בלתי מתוכננות ועוד.


אין ספק שהידע שאנו מעניקים ללקוחותינו הוא רב ויקר, אך ללא שיתוף פעולה מלא מצדם, התהליך לא יישא פרי ולא יראה תוצאות, בטח שלא לטווח הארוך.


לכן, אנו מעניקים ליווי והכוונה שוטפת לאורך כל השלבים ואף לאחריהם, כדי שההשפעה תמשיך את תהליך ההעצמה והגדילה שנעבור ביחד.


אם גם לך יש חשש קל שהעסק שלך מוציא כספים מיותרים – סביר להניח שאתה כנראה צודק.


תן לנו להתחיל את התהליך, לערוך את הבדיקות הרצויות ולהניע את השינוי והכי חשוב – לעזור לך להתמיד בו – עד שתוכל להתנהל ולשמור על פעולות הייעול בעצמך.


הצטרף למאות העסקים שכבר מתנהלים אחרת וחוסכים מאות עד אלפי שקלים בחודש, בזכות תהליך ההתייעלות שלנו.

להתחלת תהליך של התייעלות כלכלית וצמצום עלויות פנה אלינו כעת.

ייעוץ כלכלי לעסקים - קחו שליטה על העסק!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם