ייעוץ כלכלי » ייעוץ כלכלי לעסקים » הוזלת עמלות וריביות בבנק

הוזלת עמלות וריביות בבנק

לא כל התשלומים בבנק הם גזירה משמיים

לשלם פחות בבנק? יש דבר כזה!

נתחיל עם עובדה שכנראה תדהים את רובכם: העמלות והריביות שאתם משלמים לבנקים ניתנות למשא ומתן. לא מאמינים? תתפלאו – כל העמלות, הריביות ושאר העלויות שאתם משלמים בבנקים ניתנות למיקוח וברוב המקרים גם בהצלחה רבה! אנו ב’שיערוך’ יודעים איך לעזור לכם להפסיק לשלם את מחיר האדישות, שרובנו חוטאים בה, לשמחתם הרבה של הבנקים.

ייעוץ כלכלי לעסקים - התהליך שלנו

1

בניית תזרים מזומנים המשקף מציאות

2

חיסכון בהוצאות השוטפות בעסק

3

בניית תוכנית
עבודה שנתית

4

מזעור הוצאות המס ובדיקת תמחור

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום

אני מזמין אתכם לעשות ביחד איתי תיקון כלכלי לעסק שלכם, שיחזיר לכם את השליטה הכלכלית על העסק ושיצעיד אתכם לעבר עתיד כלכלי מוצלח ומובטח.

ככל שתתאמצו יותר – תשלמו פחות!

נתחיל עם טיפ קטן: אם גם אתם רוצים לצאת מהאדישות הזאת, מספיק שתבררו מהו סך העמלות והריביות שאתם משלמים בבנק איתו אתם עובדים. מידע זה אמור בהחלט לגרום לכם להתקשר מיד אל הבנק.

 

אנו ב’שיערוך’ גאים לספר שהייעוץ הכלכלי שאנו מעניקים ללקוחותינו מסייע להם להוזיל משמעותית את העלויות שלהם לבנקים, שלעתים מגיע גם עד לאלפי שקלים בשנה לתא משפחתי!

 

הוזלת עמלות ואף ביטולן, הורדת ריבית באפיקים השונים, ביטול כפל תשלומים ועוד עלויות מיותרות בבנק, יכולות לחסוך לכם המון כסף בשנה וכל זאת, מבלי לעבוד יותר מדי קשה. כל מה שצריך לעשות הוא, לבחון היטב מהן העלויות שהבנק שלכם גובה. אנו מבטיחים לכם שכל סכום אותו אתם משלמים היום לבנק יכול להשתנות לטובה ואולי אף להתבטל.

 

כחלק מהייעוץ הכלכלי שלקוחותינו מקבלים כאן ב’שיערוך’, אנו עוברים יחד שורה שורה בפירוט הפעולות הבנקאיות שלכם, באופן כזה שבו אפילו העלות הקטנה ביותר נבחנת. כמו כן, אנומסייעים לכם לבחון ולהשוות את תעריפוני העמלות של הבנקים השונים ומייעצים לכם באיזה בנק תוכלו לקבל את התנאים הטובים ביותר. זכרו, ענף הבנקאות הוא שוק לכל דבר ועניין וגם בו אפשר, רצוי ואפילו חייבים להשוות עלויות ולהתמקח. מתברר שאפילו עמלות “קבועות” ניתנות להורדה באופן משמעותי בזכות משא ומתן עיקש ונחוש.

לשם בדיקה, נסו רק לרמוז לבנק שלכם שאתם חושבים לעזוב אותו

ותראו מיד כיצד מציעים לכם אפיקי עמלות חדשים, הוזלה באפיקים קיימים ועוד הטבות. בד בבד, בדקו אלו תנאים תקבלו בבנקים מתחרים ותיווכחו בעצמכם שלא כולם משלמים את התשלומים שאתם משלמים לבנקים.

 

בנוסף, נלמד ביחד כיצד מתייעלים בהתנהלות שלנו מול הבנק: חיסכון בהיקף הפעולות, החלפת תשלומי צ’קים בהוראות קבע, ביצוע פעולות רבות באמצעות האתר הבנק או האפליקציה ועוד מבחר אפשרויות שיחסכו לכם בעלות העמלות כסף רב.

 

במקרה שאתם מנהלים חשבונות בכמה בנקים כדאי לרכז את כל הפעילות בבנק אחד, כך גם תחסכו עמלות ניהול כפולות וגם כוח המיקוח שלכם מול הבנק יגדל.

 

האם הבנק מחייב אתכם להחזיק חיסכון כתנאי לקבלת אשראי? אם כן, דעו לכם כי התניה זו אסורה על פי החוק. בכך מתקיים מצב בו הבנק מלווה לכם בעצם בתנאי ריבית גבוהה במיוחד את אותו הכסף שאתם חוסכים באותו בנק בדיוק, רק בתנאי ריבית אפסית. באופן כזה, הבנק רק מרוויח ואתם לא.

 

גובה הריבית – אם אינכם יודעים מהי הריבית אותה אתם משלמים על משיכות היתר, מרבית הסיכויים הם שאתם משלמים את התעריף המקסימלי הנהוג בבנק בו אתם מנהלים את כספכם. כנ”ל לגבי כלל העמלות אותן אתם משלמים.

הבנק הוא כלי לשירותכם, לא ההפך

אין ספק שעבודה עם בנק מייעלת ומקלה את כל ההתנהלות הפיננסית שלכם ושל משפחתכם. הרעיון הוא פשוט לדעת להשתמש בו בתבונה ובמודעות. שלא תטעו – אף בנק לא יציע לכם הצעה משתלמת אך ורק מטוב לבו. תמיד תהיה שם איזושהי מטרה נסתרת שבסופה הבנק ירוויח ואתם תשלמו יותר.

 

לכן, הפסיקו עוד היום את החגיגה של הבנק שלכם והתחילו לשפר את המצב לטובתכם.

 

עליכם לזכור, ביניכם לבין הבנק מתקיים תמיד מאזן בסכום אפס – כל שקל שהבנק מרוויח, אתם מפסידים ולהיפך. לפיכך, צאו תמיד מנקודת הנחה שכל המלצה של הבנקאי מחייבת בחינה ביקורתית שלכם.

 

אינכם זקוקים לאשראי, אל תתנו לבנקאי לשכנע אתכם ללוות כסף מיותר, אם תלוו, תוציאו כסף מיותר שלא התכוונתם ואינכם יכולים להוציא ובעתיד תשלמו ריבית ועמלות מיותרות.

 

אם גם אתם רוצים לדאוג לעתיד המשפחה שלכם ולא מוכנים לתת לאדישות מול הבנקים להוציא כסף מיותר – הצטרפו למאות המשפחות שכבר מתנהלות אחרת ונהנות מרווחה כלכלית.

ייעוץ כלכלי לעסקים - קחו שליטה על העסק!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם