ייעוץ כלכלי » ייעוץ כלכלי לעסקים » בדיקת כדאיות כלכלית

בדיקת כדאיות כלכלית

הצעד הראשון לפני הגשמת החלום העסקי

לא קופצים לבריכה לפני שבודקים אם יש בה מים…

אז ההתרגשות בשיאה ויש לך יותר מסתם תחושת בטן ש”עלית” על רעיון עסקי מצוין. אתה מתחיל כבר לתכנן את הוצאתו לפועל אבל האם אתה באמת יודע האם המיזם שלך כדאי מבחינה כלכלית? האם יש לו זכות קיום? ואם כן – כיצד ניתן לשמור על קיומו?

 

כדי לקבל תשובות על כל השאלות הללו ועוד – צריך לבצע בדיקת כדאיות כלכלית. בדיקה זאת היא מהותית מאין כמוה בשלבים הטרומיים של בניית עסק ויכולה להקטין באופן דרמטי את סיכויו להיסגר בסמוך להקמתו, במידה שהוא באמת כלכלי.

ייעוץ כלכלי לעסקים - התהליך שלנו

1

בניית תזרים מזומנים המשקף מציאות

2

חיסכון בהוצאות השוטפות בעסק

3

בניית תוכנית
עבודה שנתית

4

מזעור הוצאות המס ובדיקת תמחור

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום

אני מזמין אתכם לעשות ביחד איתי תיקון כלכלי לעסק שלכם, שיחזיר לכם את השליטה הכלכלית על העסק ושיצעיד אתכם לעבר עתיד כלכלי מוצלח ומובטח.

בדיקת כדאיות? הכי כדאי!

בדיקת כדאיות כלכלית היא הבדיקה הראשונית שבוחנת האם הרעיון העסקי אכן ישים כלכלית. זהו שלב קריטי שבזכותו ניתן לפסול מראש רעיונות או מהלכים פחות טובים, לפני שנכנסים להרפתקה כלכלית שסופה כישלון צורב ולעיתים אף הרסני.

 

ברוב המכריע של המקרים, בתחילת הדרך של הרעיון, היזם מאוד אופטימי לגבי הרעיון שלו. הוא אינו רואה או יודע מראש את כל הסיכונים הכרוכים בהפעלת עסק, אינו לוקח בחשבון את תקופת ההרצה הנדרשת ואת צורכי המימון שלה, אינו רואה באופן מלא את כל ההוצאות והסיכונים הכרוכים בהקמת והפעלת העסק ועוד המון פרמטרים שפשוט חייבים לקחת בחשבון.

 

אנו ב’שיערוך’ נשמח ללוות אתכם ולבדוק ביחד איתכם את כל הפרטים הדרושים, כדי לראות אם באמת החלום שלכם הוא בר הגשמה וכדאי מבחינה כלכלית.

 

חלק מהותי ובלתי נפרד מבדיקת הכדאיות היא הגדרה איכותית של המודל העסקי העומד בבסיס המיזם, כלומר: הדרך, הקצב והאופן שבו תיכנסנה ההכנסות לעסק מלקוחותיו הפוטנציאליים.

למעשה, בדיקת כדאיות כלכלית היא השלב הראשון שאנו מבצעים כאן ב’שיערוך’ לקהל לקוחותינו והיא בהמשך מתפקדת גם כחלק בלתי נפרד מבניית התכנית העסקית, שהיא השלב הבא, לאחר שהבדיקה העלתה שיש כדאיות. הבדיקה כוללת בעיקר בחינות פיננסיות שונות, שמטרתן לתת ליזם אינדיקציה אמינה וריאלית האם כדאי להשקיע בכלל ברעיון מסוים. 

 

אנו ב’שיערוך’ מנתחים את המשמעויות הכלכליות שעומדות מאחורי הקמת העסק ופעילותו, מנסים להעריך את עלויות ומשמעויות ההקמה ומעניקים לך, בעל העסק, תחזית סבירה של ההתנהלות הכלכלית העתידית של העסק. בהסתמך על הניסיון הרב שלנו בתחום, נוכל לתת לך תשקיף מהימן לגבי גודל ההשקעה שנדרשת לצורך הקמת העסק,

 

צפי תקופת ההחזר על ההשקעה, שיעור התשואה על ההשקעה, תחזית ההכנסות לשנים הקרובות, שולי הרווח הצפויים בכל שנה, שיעור הרווח הנקי מהמחזור בשנים בהם יש רווחיות ועוד.

 

הבדיקה יצאה חיובית? מצוין! אנו נהיה הראשונים לתת את ברכת הדרך ואולי עוד כמה טיפים חשובים לפני שתצא באמת לדרך.

עם החלומות, באה האחריות.

עולם העסקים הוא עולם יצרי דינמי ומלא באנשים חולמים. זה חשוב לחלום ולשאוף אבל חייבים לשמור על שתי הרגליים חזק על הקרקע. בדיקת כדאיות כלכלית היא הדרך שלך לשמור את הרגליים על הקרקע ולהימנע ממהלכים שאינם חכמים כלכלית.

 

שים לב! בדיקת כדאיות כלכלית אינה נבואה או גחמה – זאת בדיקה רצינית שמבוססת על הנחות ועל מספרים והמספרים, כפי שאתה בטח יודע, לא משקרים.

 

אם גם אתה מעוניין לראות אם הרעיון העסקי שלך ישים ויכול להניב לך רווחים – הצטרף למאות בעלי העסקים שכבר נעזרו בשירותינו, הכוללים בין היתר בדיקת כדאיות כלכלית. אנו גאים לספר שרובם המכריע שמח שנמשיך איתם לעבר השלבים הבאים, עד ליצירת עסק חדש ומצליח שעובד – ועובד טוב.

ייעוץ כלכלי לעסקים - קחו שליטה על העסק!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם