ייעוץ כלכלי » ייעוץ כלכלי לעסקים » ליווי כלכלי לעסקים

ליווי כלכלי לעסקים

לנווט באופן מקצועי את העסק להצלחה

בעסקים כמו בעסקים – לא עושים אותם לבד

דמיין לעצמך את הסיטואציה הבאה: החלטת סוף סוף לבנות את בית חלומותיך. כל הכבוד! כעת, משהחלטת על המהלך, אתה ניגש מיד לעבודה, אבל לגמרי בעצמך. אנחנו מתכוונים למקרה בו אתה מתכנן לבד את הבית, מכין את השטח לבד, עולה עם הכלים הכבדים, מקים פיגומים, בונה, מרים קומות וכדומה – ואת כל זה עושה לגמרי לגמרי לבד. נשמע הזוי ומופרך? גם לנו.

 

כשם שלא תעלה בדעתך לבנות בית בעצמך ללא תכנון אדריכלי, בדיקת היתכנות של מהנדס אזרחי ובנייה וביצוע מקצועיים של קבלן מנוסה, מדוע שאת הגשמת חלומך לפתיחת עסק תעשה בלי עזרה, ליווי וייעוץ מקצועי של כלכלן מנוסה?

ייעוץ כלכלי לעסקים - התהליך שלנו

1

בניית תזרים מזומנים המשקף מציאות

2

חיסכון בהוצאות השוטפות בעסק

3

בניית תוכנית
עבודה שנתית

4

מזעור הוצאות המס ובדיקת תמחור

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום

אני מזמין אתכם לעשות ביחד איתי תיקון כלכלי לעסק שלכם, שיחזיר לכם את השליטה הכלכלית על העסק ושיצעיד אתכם לעבר עתיד כלכלי מוצלח ומובטח.

ליווי עסקי וייעוץ מקצועי ומקיף, כמו שאתה צריך

לא משנה מהו המוצר שהעסק שלך מספק – הצלחתו תלויה בתשתית עסקית וכלכלית נכונה ומקצועית שתלווה את ההחלטות העסקיות שתעשה. לכן, המעשה הנבון הוא להיעזר באנשי מקצוע בתחומים הפיננסיים שבהם אתה אולי מבין פחות.

גם אם אתה חושב שאתה מבין בתחום באופן מספק – תמיד כדאי להקשיב לדעה נוספת. אתה יכול רק להרוויח מכך, תרתי משמע.

 

בין אם עוד אין לך עסק ואתה עדיין בשלב התכנונים, בין אם אתה נמצא בשלבי ההקמה או שכבר הקמת אותו ואתה והעסק שלך עושים את צעדכם הראשונים ובין אם העסק שלך רץ כבר כמה שנים, אנו ב’שיערוך’ נדע להעניק לך ייעוץ פיננסי וליווי עסקי שמותאם בדיוק לצורכי העסק שלך, בכל שלב שבו הוא נמצא. אנחנו נסייע בכל היבט שבו תזדקק וניקח אחריות להתנהלות הכלכלית המיטבית של העסק.

 

במסגרת תהליך הייעוץ והליווי הכלכלי שתקבל אצלנו ב’שיערוך’, נעניק לך את האפשרות לשלוט בצורה מיטבית על העסק בכל מה שקשור לניהול תזרים מזומנים, בקרה שוטפת על הרווחיות, בקרה שוטפת על התמחור ועוד. אם אינך יודע במדויק למשל, כמה העסק שלך הרוויח בחודש הקודם או בשנה הקודמת או מה הולכת להיות היתרה בחשבון הבנק של העסק בעוד שלושה שבועות – אנו נשמח למפות לך את המהלכים הפיננסיים של העסק, כדי למזער עד כמה שאפשר הפתעות לא נעימות שנובעות מהתנהלות פיננסית לא תקינה או יעילה.

איזה תהליך נעבור ביחד?

באמצעות הליווי והייעוץ שלנו, תוכל לשפר משמעותית את התפקוד, היעילות, הבקרה והשליטה שלך בעסק, ובאופן טבעי, מיידי וברור תוכל לתרגם יכולות אלה לרווחים נוספים או לחיסכון בהוצאות.

 

התהליך שתעבור אצלנו כולל בין השאר ייעוץ, בדיקה, בחינה וניתוח של המהלכים העסקיים שלך, שבסופם נמליץ לך על הפעולות האופרטיביות שיהפכו את הפעילות הפיננסית של העסק שלך למוצלחות ונבונות.

 

כחלק מהליווי והייעוץ שאנו מעניקים ללקוחותינו, נסייע לך לנסח תכנית עסקית ואם קיימת כבר תכנית כזאת – ננתח ונעקוב אחר מימושה וביצועה על פי מה שמוגדר בה; נעדכן ונתחזק את תזרים המוזמנים על מנת שיפעל בצורה הטובה ביותר; נבחן באופן שוטף את הרווחיות, את התמחור, את גיול החובות ועוד; נסייע ונהיה שותפים לפיתוח העסקי של העסק שלך נביט בצורה רוחבית על כל הפרמטרים הרלוונטיים ונעניק ייעוץ עסקי אסטרטגי מקיף ועוד.

עם ליווי כלכלי אתה יכול לשלוט על מידת ההצלחה של העסק שלך!

לצערנו, המספרים ממש לא לטובת העסקים ובעליהם. ידוע שמבחינה סטטיסטית 10% מכלל העסקים במדינה נסגרים מדי שנה, מרביתם במהלך השנה הראשונה לקיומם.

 

לשמחתנו, אנו יכולים לסייע ואף למנוע את הרוב המכריע של הסיבות שבגללן אותם עסקים נסגרים. על סמך הניסיון הרב שלנו בתחום הליווי העסקי, אנו ב’שיערוך’ נשמח להעמיד את כל הניסיון והידע העצום שלנו לטובת העסק שלך ויחד עם ההבנה העמוקה שלנו בנושאים כמו פיתוח עסקי, ייעוץ כלכלי לעסקים ועוד – נוכל ביחד לקחת את העסק שלך למקומות שבהם גם אתה וגם אנחנו יודעים שהוא אמור להיות.

 

אם גם אתה רוצה שהעסק שלך יעבוד כמו שצריך, בכל מה שנוגע להתנהלות הכלכלית והניהולית – הצטרף למאות בעלי העסקים שכבר נעזרו בנו, בכל השלבים הקיימים בחיי העסק ושמתנהלים בצורה שקולה, עניינית ומקצועית,
שתיתן גם לך ראש שקט מדאגות – כדי שתוכל להתמקד בנושאים שבהם אתה הוא המקצוען.

ייעוץ כלכלי לעסקים - קחו שליטה על העסק!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם