ייעוץ כלכלי » ייעוץ כלכלי לעסקים

ייעוץ כלכלי לעסקים

קח שליטה כלכלית על העסק שלך!

אם אתה מרגיש שההתנהלות הכלכלית של העסק חייבת להשתנות, כנראה שזאת לא רק הרגשה. למזלך, הפתרון נמצא ממש כאן!

בעל עסק – לכל אחד מאיתנו יש את הזכות לנהל עסק מוצלח וליהנות מרווחיו. אבל לא לכולנו יש את הידע המעמיק ואת הכלים הדרושים לנהל את העסק נכון כלכלית. חוסר הידע הזה יכול להוביל במהירות למקומות לא חיוביים, תרתי משמע, ולמצבים שעלולים להיות מאוד לא נעימים. ברוב המקרים, ניסיונות לא מקצועיים לצאת מהמצב הבעייתי יכולים אף להביא להחרפה במצב, שממילא כאמור, אינו טוב.

ייעוץ כלכלי לעסקים - התהליך שלנו

1

בניית תזרים מזומנים המשקף מציאות

2

חיסכון בהוצאות השוטפות בעסק

3

בניית תוכנית
עבודה שנתית

4

מזעור הוצאות המס ובדיקת תמחור

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום

אני מזמין אתכם לעשות ביחד איתי תיקון כלכלי לעסק שלכם, שיחזיר לכם את השליטה הכלכלית על העסק ושיצעיד אתכם לעבר עתיד כלכלי מוצלח ומובטח.

אז איך בונים תכנית עסקית?

בתהליך שלנו אנו מיישמים מתודולוגיה מבוססת ומנומקת
כי כשמדובר במספרים, אין הפתעות או קסמים!

תחזיר אליך את השליטה על תזרים המזומנים של העסק ותוביל אותו למצב רווחי – לאורך זמן.

זה הזמן ליצור שינוי מהותי בהתנהלות הכלכלית של העסק שלך, באחריות!

 

בחינת עבודתו של רואה החשבון

במסגרת זו נוודא את שלמות הנתונים בהנהלת החשבונות, את קיומן של כל ההוצאות הרלוונטיות באופן מלא, את התאמת מבנה ההתאגדות להיקפי הפעילות (עוסק מורשה/זעיר/חברה), מטרת שלב זה הינה למזער את חיובי המס של העסק.

 

איתור הבעיה בתזרים המוזמנים של העסק ולאן נעלם הרווח
בשלב זה נבחן את הסיבות האפשריות לבעיות בתזים המזומנים של העסק. סיבות אפשריות הן: את איכות הגבייה וגיול החובות וכו’, בעיות בהון החוזר כתוצאה הצמיחה מואצת, השקעות שאינן תואמות את תזרים המזומנים, הפסדים.

בניית תכנית עסקית ומעקב אחר עמידה ביעדי התכנית

מתן כלים לתמחור חכם ויעיל
בחינה מלאה של תמחור מוצרי העסק בחלוקה להוצאות ישירות ועקיפות, העמסת עלויות תקורה, השוואה למחירי השוק וכו’.

 

לימוד, תכנון ובניית מערך תזרים מזומנים ממוחשב ובריא
בשלב זה נבנה תוכנה פשוטה וידידותית אשר תשמש את העסק למעקב הדוק אחר תזרים המזומנים שלו תוך התראה על חריגות צפויות. הכלי שנבנה יחד יהיה קל ופשוט לתפעול ולא יחייב הבנה מיוחדת במחשבים אך יחד עם זאת יעניק לך תמונה איכותית ומקיפה על צפי תזרים המזומנים של העסק ובעיות צפויות שעלולות לצוץ בו.


כלי זה הוא בעצם כלי העבודה המרכזי של כל בעל עסק המנהל אותו כראוי, כלי זה יוכל לאותת לך מבעוד מועד על בעיות ברווחיות, יאפשר לך לעקוב אחר הביצוע בפועל לעומת התוכנית המקורית והכי חשוב יוכל לאפשר לך לקבל מספר ימים לאחר סיום כל חודש אומדן מדויק ואיכותי של רווחיות הפעילות בחודש זה וכנ”ל רווחיות מצטברת מתחילת השנה.


בניית דוחות רווח והפסד מדויקים
כלי חיוני לצורך ניהול איכותי של כל עסק. להבדיל מרואה החשבון אשר מסיים את עריכת וביקורת הדוחות הכספיים של העסק בדרך כלל כחצי שנה לאחר תום שנת המס הרלוונטית, דוח רווח והפסד חודשי המתעדכן מידי חודש מאפשר לך גמישות מקסימלית, אפשרות הסקת מסקנות או ביצוע התאמות/תיקונים באופן מידי ולא רק לאחר קבלת התראות מהבנק.

 

עבודה מול הבנק – צרכי אשראי, לקיחת ומחזור הלוואות, חיסכון בריביות ובעמלות
תיאום ציפיות מול הבנק, הצגה מסודרת של הנתונים הכספיים של העסק, ריכוז נתוני וצרכי האשראי של העסק בהתאמה לתוכנית העבודה, הוזלת עמלות בנקאיות, הוזלת כלל מערך האשראי של הבנק והתאמתו לתזרים המזומנים הצפוי.

חיסכון בהוצאות שוטפות בפועל והגדלת הרווח הגולמי והתפעולי

מעבר מלא על כלל ההוצאות של העסק, עמלות בנקאיות, הוצאות ריבית, ביטוחים, עלויות תקשורת, רכב, שכר עובדים, הפרשות סוציאליות וכו’.

 

לימוד והטמעה של התנהלות עסקית נכונה
בניית והטמעת כלים יעילים, פשוטים לתחזוקה ומדויקים אשר יעניקו לך שליטה איכותית על העסק ותוצאותיו העסקיות, כלים אלה יאפשרו לך תמונה עדכנית על ביצועי העסק באופן שוטף וכתוצאה מכך גם תגובות איכותיות ומהירות לשינויים נדרשים.

 

טיפול באפיקים הפנסיוניים של הבעלים ושל עובדי העסק
נושא זה בדרך כלל הינו מוזנח במיוחד בחלק ניכר מהעסקים, בין אם כתוצאה מאי הבנה, מבעיות תזרימיות וכו’. במסגרת התהליך נבחן את כל אפיקי ההשקעה הפנסיוניים של בעלי העסק ועובדיו, את דמי הניהול הנגבים מהם, את רמות הסיכון בהם מושקעים הכספים ואת התאמת מסלולי ההשקעה לצרכי המנהלים והעובדים.

 

לימוד סוגיית הביטוחים ובדיקת קיימות של הביטוחים הרלוונטיים
במסגרת זו נבחן את התאמת מערך הביטוחים של העסק לצרכיו וכן נוודא שהתעריפים הנגבים עבור ביטוחים אלה תואמים את מחירי השוק. יבוטלו ביטוחים כפולים/מיותרים.

 

חשוב לציין! במהלך כל התכנית וגם לאחריה
נקיים בינינו קשר שוטף, מעצים ומכוון.

ייעוץ כלכלי לעסקים - קחו שליטה על העסק!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם