אודות שיערוך

חב' שיערוך, המתמחה בייעוץ כלכלי למשפחות ולעסקים קטנים ובינוניים, מבססת את כל שיטת עבודתה על הצלחה.

דני ידובסקי - יועץ כלכלי

דני ידובסקי, מנהל החברה, שהינו כלכלן מנוסה ליווה בכעשרים השנים האחרונות אלפי משפחות ובעלי עסקים קטנים ובינוניים בתהליכי ייעוץ, ליווי ושינוי כלכליים וסייע להם להגיע לחוף מבטחים ולרוגע כלכלי. התהליך הינו פשוט, מובנה ותכליתי ובמסגרתו מכסים את כל הנושאים בעלי החשיבות הכלכלית במשפחה ובעסק ובונים כלי עבודה פשוטים וקלים לתחזוקה אשר יעניקו לך שליטה וודאות גבוהים בכל הקשור לכסף במשלה או בעסק שלך.

״אנחנו מוכרים שקט נפשי״

תהליך העבודה שלנו

תהליך העבודה שלנו אינו מתומחר על בסיס שעות או מפגשים אלא על בסיס תהליך עבודה מלא ומושלם אשר בסיומו תחזור לידיכם השליטה בעתידכם הכלכלי. התהליך מושלם כאשר אתם משוכנעים שלא נותרו נושאים כספיים רלוונטים בהם נותר לנו לטפל ורק לאחר שוידאתם שהשליטה בכל הכלים הכלכליים שבנינו במהלך התהליך נמצאת בידיכם.

אני מאמין

אנו מאמינים כי בכל הקשור לכסף צריך לנהל ולא להתנהל, לשלוט ולא לזרום עם החיים. רק הצבה של יעדים ומטרות ברורים ומדידים התחומים בלוחות זמנים ברורים, יוכלו לאפשר לכם להגשים את חלומותיכם ושאיפותיכם.

קצת מהתהליך

במסגרת התהליך נבנה יחד ונתחזק מגוון של כלים ניהוליים אשר יסייעו לכם לשלוט באופן מלא בחייכם הכלכליים ולהימנע ככל הניתן מהפתעות ומחוסר ודאות.

ניסיון של שנים

במהלך כעשרים השנים האחרונות לוויתי בהצלחה וסייעתי להגשים חלומות לאלפי לקוחות אשר הגיעו בסיומו של תהליך עבודה קצר יחסית לשקט נפשי ולשלווה כלכלית.

ניסיוני הרחב והמקיף מאפשר לי לאבחן מתי יש לתהליך העבודה המשותף שלנו סיכוי להצליח כך שמרגע שהתחלנו לעבוד יחד, ההצלחה מובטחת ונעוצה בך בלבד.

זה הזמן לשינוי

נמאס לכם מתחושת המחנק המתמדת, חוסר השליטה, חוסר האונים והלחץ, צרו קשר כעת ונתאם פגישת היכרות ואבחון ראשונית

ייעוץ כלכלי למשפחות - שעובד מהיום הראשון!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם