חיסכון משפחתי

תהיו אחראים. תתחילו לחסוך.

כשיש לכם חיסכון משפחתי זה אומר שאתם חושבים קדימה ולא חיים כאילו אין מחר.

לחשוב קדימה כדי שכל המשפחה תרוויח

לחסוך זה קשה? לא באמת.

נתחיל עם שאלה בסיסית אך מהותית: האם יש לכם חיסכון כלשהו?

אם כן – כל הכבוד! אם לא – סביר להניח שלא תהיה לכם באמת סיבה מנומקת למה אין לכם חיסכון. אנו מאמינים שכל משפחה יכולה, ויותר חשוב – צריכה לחסוך, הן כמשפחה והן לכל אחד מבני המשפחה בנפרד.


חיסכון משפחתי מראה שאתם לוקחים בחשבון את העובדה שהחיים אינם צפויים.

כשיש לכם חיסכון משפחתי אתם מוכנים טוב יותר לקטסטרופות שעלולות לקרות, גם לכם.

כשיש לכם חיסכון משפחתי אתם פועלים בצורה מחושבת, בוגרת ולא איפולסיבית.


חיסכון משפחתי יוכל לסייע לכם להגשים את החלומות המשפחתיים לאורך זמן:
רכישת דירה, טיול משפחתי, השכלה גבוהה לילדים ועוד.


עכשיו, כשכולנו מסכימים שחיסכון זה באמת דבר חשוב – בואו נראה איך מתחילים לחסוך, ואיך אנחנו ב’שיערוך’ נדאג שהחיסכון שלכם יהיה גם מושכל.

תהליך ייעוץ כלכלי משפחתי אצלנו

1

בחינת ההוצאות המשפחתיות

2

תקציב משפחתי לטווח ארוך וקצר

3

התייעלות משפחתית

4

כלים ומעקב שוטף לתהליך

ייעוץ כלכלי למשפחות - שעובד מהיום הראשון!

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות השאירו פרטים ואחזור אליכם

חיסכון משפחתי – לוותר קצת היום כדי לקבל יותר בעתיד

חיסכון הוא אפיק השקעה, שבעצם מבטיח לכם, שבעתיד יהיה למשפחה שלכם מספיק כסף, לעשות מנעד של דברים – מהנאות משפחתיות כמו חופשות או שיפוץ דירה ועד התמודדויות עם צרות, שלצערנו גם הן חלק מהחיים. קיימים סוגים רבים של חסכונות ויש דרכים רבות לחסוך. אנחנו ב’שיערוך’ מבינים בחיסכון על כל צורותיו וגווניו ויודעים להתאים לכל משפחה את אפיק החיסכון המתאים לה ביותר.

חיסכון בהוצאות

להוציא פחות כסף בכל חודש הוא בהחלט חיסכון. פירוש הדבר במילים פשוטות הוא, שבמקום לבזבז כסף על מוצרים או שירותים מיותרים או לא הכרחיים, אנו חוסכים את הוצאות האלה. את הסכום שחסכנו אנו יכולים לנתב לאפיקים חשובים או רצויים יותר. חשבו לרגע, האם אתם משלמים את המחיר הנמוך ביותר עבור שירותי האינטרנט שלכם? יש לנו הרגשה שהתשובה תהיה ב-96% מהמקרים “לא”, ואנחנו זהירים…

ומה לגבי הטלוויזיה בכבלים או בלוויין? האם אתם באמת זקוקים לחבילה עליה אתם מנויים? מתי בפעם האחרונה ניסיתם לבדוק האם אפשר להוזיל את מחיר החבילה? כל אלה הם אמנם כסף קטן בראייה חודשית, שמצטבר לכסף גדול בראייה שנתית – מאות ואפילו אלפי שקלים בשנה!

יש לא מעט מקומות נוספים בהם אפשר לחסוך בהוצאות וכולם ניתנים לשינוי על ידי משא ומתן – צריך רק לנסות, אפילו בתשלומי המשכנתה! הבעיה היא, שלרוב אנחנו מתעצלים בכלל לנסות מחוסר כוח או רצון להתמודד עם משא ומתן או מחוסר אמונה ביכולתנו להצליח בהוזלת העלויות. מניסיוננו, אתם תופתעו עד כמה קל, פשוט ומעל הכל – משתלם, לקיים שיחות כאלה אחת לכמה זמן.

אנחנו ב’שיערוך’ נכין אתכם לשיחות שכאלה, נבצע סימולציות במקרה הצורך ואנו מבטיחים שאפילו אתם לא תאמינו למה שאתם מסוגלים להשיג… את כל הכסף שתחסכו תוכלו לנתב כאמור ליעדים אחרים, להימנע מלהיכנס למינוס או להשקיע אותם בכל מיני אפיקים, כפי שנסביר בפסקה הבאה.

אפיקי חיסכון

הדרך השנייה בה ניתן לחסוך היא פשוט “לשים” כסף בצד בכל חודש (כל אחד על פי יכולותיו) באפיק כזה או אחר, שמעניק תשואה על סכום החיסכון שנצבר. בסופו של תהליך בנוסף לכסף שחסכתם תצטרף אליו התשואה שהסכום הזה צבר. אנו ב’שיערוך’ ממליצים על אפיקים אלה, ובמיוחד לילדיכם. תחשבו איך חיסכון מסוים יוכל לעזור להם, כשיהיו גדולים ויזדקקו לכסף ללימודים, לחתונה וכדומה.

רק לשם הדוגמה – נגיד שחסכתם בכל חודש 100 ₪ לילדכם, מהיום בו נולד ועד שימלאו לו 18 שנים. ביום הולדתו ה-18 יהיה לו סכום לא מבוטל של 21,600 ₪, וזה “רק” מ-100 ₪ בחודש ועוד לא דיברנו על התשואה שסכום כזה צבר. על סמך הידע הרב שלנו בתחום ובזכות הניסיון האדיר שלנו, באפשרותנו להמליץ לכם על אפיקי החיסכון שמתאימים לכם ביותר מתוך שלל של אפשרויות הקיימות בשוק.

בדקו את התשואה או הריבית אותה צובר החיסכון שלכם. מרבית החסכונות הבנקאיים מניבים רווחים אפסיים בתקופה זו וחלק ניכר מהם אינם צמודי מדד. משמעות הדבר היא שהכספים אותם אתם חוסכים בעמל רב כיום, יהיו שווים פחות כסף בעתיד, כשתזדקקו להם. האם אתם יודעים מהם התשואות או הריביות אותן אתם מקבלים בגין חסכונותיכם? אם לא, רוב הסיכויים שהם אפסיים ובמקרים קיצוניים אף מסבים לכם הפסדים כספיים.

במסגרת התהליך שתעברו ב’שיערוך’, החיסכון יתחיל כבר מהפגישה הראשונה. נבדוק ביחד היכן אתם יכולים לחסוך בעלויות ולהיכן כדאי לכם לנתב את הכסף שהתפנה בעקבות אותו החיסכון בעלויות.

ככל שהתהליך ילך ויתקדם, החשיבה לחיסכון תחלחל גם אליכם ותתחילו לראות את כל ההתנהלות הכספית שלכם באור אחר, יעיל יותר. בסופו של דבר תבינו – כל שקל שאתם לא מבזבזים – הוא שקל שנחסך, לטובתכם.

אם גם אתם רוצים לדאוג לעתיד המשפחה שלכם ולא מוכנים לתת לפחד מהלא נודע לטלטל אתכם

הצטרפו למאות המשפחות שכבר מתנהלות אחרת ונהנות מרווחה כלכלית.

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

טופס יצירת קשר
השארו לנו פרטים

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם