צריכים הלוואה? כדאי שתשקלו מסלול של אשראי חוץ בנקאי

צריכים הלוואה? כדאי שתשקלו מסלול של אשראי חוץ בנקאי

לבנקים בישראל יצא בשנים האחרונות שם לא כל כך טוב, בעיקר בגלל “תספורות” לטייקונים, הסכמים דרקוניים עם האזרח הפשוט ותחושה שלמרות שיש מספר רב של בנקים בישראל, יש עדיין אחיזה באזרחים. הסיבה לכך היא שכל אחד מאתנו חייב עזרה כלכלית לאור יוקר המחייה, לבטח כאשר אנחנו מבצעים קנייה גדולה כמו דירה או רכב וכאשר אנחנו צריכים משכנתא, הלוואה או לבצע השקעה, צריך לעבור דרך הבנק. עם זאת, הבנק הוא לא האופציה היחידה, ולעיתים כדאי לשקול גם הלוואה חוץ בנקאית שעשויה להיות משתלמת יותר.

המציאות העסקית בישראל היא לא פשוטה, לבטח עבור עסקים קטנים ועצמאיים. יש הרבה מאוד הוצאות והקמה מצריכה הוצאות רבות. לפתע, עסק נקלע לבעיה קשה של תזרים מזומנים, מפני שהוא צריך לרכוש מכשיר חשוב, להשקיע במקום מסוים או פשוט לצאת מקושי מהותי. עם זאת, הבנק לא תמיד שש לעזור, לבטח אם אין לעסק דרך לספק בטחונות, להציג רווחיות עקבית או בגלל עבר בנקאי בעייתי. לכן, אשראי חוץ בנקאי הוא אופציה טובה לכך, מכיוון שהדרישות הן אינן גבוהות מדי וכוללות ערבות אישית של נוטל ההלוואה.

מימון חוץ בנקאי הוא לעיתים גם מסוכן יותר ולכן חשוב לבצע אותו בחוכמה. העדיפות היא לפנות לאנשי מקצוע ייעודיים שיעזרו להבין את הסיכונים והיתרונות, ולקחת החלטה מושכלת בסיומו של תהליך. ייעוץ כלכלי הוא חשוב לכל מי שנקלע למצוקה כלכלית ומרגיש שאין דרך החוצה, בין אם מדובר במשפחה או בעסק. ייעוץ כלכלי הוא תחום נקודתי מאוד שדורש ידע בהרבה מאוד תחומים, כולל מתי כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית למען הצלת העסק.

לעבוד בצורה מחושבת

יש הרבה מאוד חברות אשר מעניקות אשראי חוץ בנקאי במסלולים ובתנאים שונים. ישנם מסלולים של החזר לאחר תקופה מסוימת או בהחזר חודשי קבוע או משתנה, בהתאם לרצונותיו ויכולותיו של הלקוח. כמובן שלכל מסלול יש את היתרונות והחסרונות שלו וכדי להבין את התמונה במלואה, חשוב לעבוד עם יועץ כלכלי טוב, שמבין את העסק לעומקו ולרוחבו. חשוב לחשוף את היועץ לכל הנתונים ולתת לו גישה מלאה לכל הפרטים על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה אידיאלית.

הבנקים לא ששים לעזור לאנשים שנמצאים במצב קשה, מפני שהם גופים כלכליים שאינם רוצים לסכן את עצמם ואת מעמדם. עם זאת, יש גופים שיכולים לעזור, להעניק אשראי חוץ בנקאי בתנאים טובים ולסייע לעסקים לצאת ממצבים קשים. הצורך בהלוואה מהירה לא תמיד אומר שיש קושי קיומי ומיידי, אלא פשוט יש צורך בהוצאה מהירה כדי להקדים תרופה למכה, וזה לא משהו שבנקים מוכנים לקחת על עצמם. אשראי חוץ בנקאי הוא הרבה יותר קל, פרקטי, ותנאי הקבלה הם די קלים וליברליים. חשוב לציין שבתור עסק, חשוב לעבוד עם יועץ כלכלי על מנת לקבל את כל המידע לגבי דרכי פעולה ולראות מה הדרך הכי טובה ללכת בה.

השאירו פרטים

בואו נצא לדרך משותפת

הגעת להחלטה הנכונה

אני כאן
לעזור לכם